Dzień Babci i Dziadka

      31 stycznia w naszej szkole odbyła się jedna z najważniejszych w kalendarzu imprez szkolnych - uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

      Jak co roku uczniowie zaprosili swoich bliskich do szkoły. Babcie i Dziadkowie nie zawiedli, tłumnie przybyli na swoje święto. W tym roku udało się zgromadzić na świetlicy szkolnej blisko 160 babć i dziadków!!!

      Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15.00. Wszystkich przybyłych przywitał pan dyrektor mgr Jan Gębala. Dla seniorów wnuczęta z klas I, II i III zaprezentowały się w programie artystycznym, na który składały się wiersze i piosenki.

      Po części artystycznej goście zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany z tej okazji przez mamy. Babcie i dziadkowie przy herbacie bądź kawie miło spędzili czas.

      W miłej i rodzinnej atmosferze, przy kawie i pysznych ciastach, babcie i dziadkowie opowiadali o swoim dzieciństwie i szkolnych latach.

      Zadowolenie i wzruszenie malujące się na twarzach kochanych babć i dziadków udowodniły po raz kolejny, że takie spotkania - przynajmniej raz w roku - są niezbędne, by innym sprawić radość.

    

Zobacz zdjęcia z uroczystości!