Klasa Ia

Wychowawczyni: Pani mgr Joanna Kachnic

Przewodnicząca:
Zastępca:
Skarbnik:

Uczniowie: Buszko Aleksandra, Cibor Weronika, Gibas Tomasz, Klimeczko Katarzyna, Klimowski Maciej, Lenik Maciej, Moćko Arkadiusz, Moćko Piotr, Pajorska Aleksandra, Prymuła Tatiana, Pułka Jakub, Rawdan Magdalena, Zagól Mateusz.



Klasa Ib

Wychowawczyni: Pani mgr Renata Kopacz

Przewodnicząca:
Zastępca:
Skarbnik:

Uczniowie: Gnojek Radosław, Korzeniowska Amelia, Krystian Karol, Lenik Natalia, Leńczowski Mikołaj, Mirocha Anna, Mirocha Weronika, Mucha Marcel, Oleksy Artur, Stanowski Wiktor, Starowicz Adrian, Wyka Julia.





Klasa II

Wychowawczyni: Pani mgr Jolanta Pilch

Przewodnicząca:
Zastępca:
Skarbnik:

Uczniowie: Bąk Karolina, Błasiak Kamila, Chmielarz Emilia, Gibas Arkadiusz, Godzik Anna, Goryl Paulina, Granat Kacper, Klimowski Kacper, Lempart Wiktoria, Mlak Jakub, Nocula Nina, Nowak Martyna, Pasek Aneta, Pindel Martyna, Pitoń Dawid, Prymuła Kamil, Sączek Emilia, Stanowska Amelia, Studnicka Natalia, Szarek Agata, Tobiasz Klaudia, Worytko Paulina.



Klasa IIIa



Wychowawczyni: Pani mgr Teresa Okarmus

Przewodnicząca:
Zastępca:
Skarbnik:

Uczniowie: Bednarz Kamila, Błasiak Katarzyna, Bogdanik Tomasz, Godzik Jakub, Jędrzejewski Karol, Kempa Adrian, Kocańda Julia, Krystian Michał, Kunowski Arkadiusz, Leśniak Konrad, Łazorko Adrianna, Mirocha Adrian, Mirocha Kacper, Mirocha Patryk, Mucha Eliza, Oleksy Joanna, Studnicka Natalia, Witek Damian, Worytko Anna.



Klasa IIIb



Wychowawczyni: Pani mgr Maria Pióro

Przewodnicząca:
Zastępca:
Skarbnik:

Uczniowie: Biskup Wiktoria, Duman Wiktor, Gnojek Karolina, Gnojek Klaudia, Klimeczko Jakub, Kosmyra Sylwia, Kuchnia Kamil, Lach Adrian, Madej Damian, Matlak Maciej, Mlak Radosław, Nowak Natalia, Odrowąż Adrian, Radwan Wiktor, Sabała Agnieszka, Wicher Julia, Worytko Aleksandra, Ziembla Jakub.



Klasa IV



Wychowawczyni: Pani mgr Dorota Wróbel

Przewodnicząca:
Zastępca:
Skarbnik:

Uczniowie: Florek Kacper, Granat Mateusz, Karelus Emil, Klimowski Bartłomiej, Korzeniowska Eliza, Kruk Emilia, Krzykawska Natalia, Kurek Paulina, Lempart Kacper, Łęczyński Szymon, Machaj Dominika, Malina Natalia, Mirocha Patrycja, Musiał Maria, Nowak Kamil, Sarga Sandra, Studnicka Nikola, Styrczula Krystian, Talaga Paweł, Tobiasz Karolina.



Klasa Va



Wychowawczyni: Pani mgr Renata Elżbieciak

Przewodnicząca:
Zastępca:
Skarbnik:

Uczniowie: Gnojek Filip, Kawa Kinga, Kuźnik Filip, Leja Magdalena, Leńczowska Izabela, Mirocha Dominik, Oleksy Monika, Ostafin Norbert, Pindel Aleksandra, Pułka Michał, Rak Konrad, Sikoń Aleksandra, Spólnik Wiktoria, Stawowy Rafał, Zagól Dawid, Zapalski Dawid.



Klasa Vb



Wychowawczyni: Pani mgr Jolanta Kozik

Przewodnicząca:
Zastępca:
Skarbnik:

Uczniowie: Goryl Emila, Karbowiak Kamil, Kozik Weronika, Klimowski Bartłomiej, Kunowski Łukasz, Łazorko Zuzanna, Nowak Wiktoria, Odrowąż Sandra, Pitoń Paulina, Radwan Anna, Sabała Mateusz, Sączek Oliwia, Studnicka Wioletta, Targosz Filip, Worytko Klaudia, Worytko Szymon, Wrona Daria, Zaremba Magdalena.



Klasa VI



Wychowawczyni: Pani mgr Anna Zawiła

Przewodnicząca:
Zastępca:
Skarbnik:

Uczniowie: Bartkowski Kacper, Dura Dawid, Haranek Piotr, Kęsicki Karol, Kosmyra Kamil, Kurek Rafał, Machaj Patrycja, Makówka Kacper, Mirocha Weronika, Nowak Joachim, Radomska Natalia, Stawowy Filip, Wadowski Marcin, Zawiła Aniela Stawowy Gabriela, Tatara Patrycja, Tobiasz Dominika, Stanowska Anna, Pióro Patryk, Mlak Przemysław, Matlak Magdalena, Kozik Barbara, Gnojek Joanna, Goryl Weronika, Frosztęga Dominik, Duda Wojciech.