WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW "RODZINNE CZYTANIE""Najlepszą rzeczą jaką rodzice mogą zrobić dla szczęścia i przyszłości swego dziecka, jest codzienne głośne czytanie mu dla przyjemności i radykalne ograniczenie telewizji"


I.Koźmińska, E. Olszewska "Wychowanie przez czytanie"KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS I-VI
CZAS TRWANIA ETAPU SZKOLNEGO- do 10 lutego 2017 r.JAK ZDOBYWAMY PUNKTY I SPRAWNOŚCI?

Uczniowie zdobywają punkty i sprawności poprzez czytanie książek z listy konkursowej. Następnie odbierają do danej lektury test, rozwiązują go w domu i przynoszą koordynatorowi. Dozwolona - a nawet wskazana - jest wspólna praca dzieci wraz z rodzicami/ opiekunami podczas wypełniania zadań dotyczących przeczytanej lektury. Za prawidłowe rozwiązanie testu uczeń otrzymuje jedną sprawność. Uczniowie, którzy zdobędą 10 sprawności wezmą udział w szkolnym teście eliminacyjnym do półfinału. Troje uczestników z każdego etapu nauczania, którzy uzyskają najlepsze wyniki w teście przechodzi do wojewódzkiego półfinału.

Formularze testów odbieramy:
- uczniowie klas I-III u pani Jolanty Pilch
- uczniowie klas IV-VI u pani Doroty Wróbel

SZCZEGÓŁY KONKURSU:
a) Jolanta Pilch, Dorota Wróbel
b) strona internetowa www.WielkaLiga.pl

"Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci wyrosły Na mądrych, dobrych i szczęśliwych ludzi. Jest na to sposób - czytajmy dzieciom!"Serdecznie zapraszamy do WSPÓLNEGO CZYTANIA!

Lektury klasy I-III

Lektury klasy IV-VI