Inauguracja roku szkolnego 2016/2017       Wakacje dobiegły końca

Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice wrócili w dniu 1 września 2016 roku w mury szkoły. Jak co roku z nostalgią wspominaliśmy wakacyjne przygody, miejsca które mogliśmy zobaczyć, jednak czas płynie i pora zmierzyć się z nowym rokiem szkolnym.

      Dyrektor szkoły powitał wszystkich serdecznie, życząc całej społeczności szkolnej powodzenia w nowym roku szkolnym 2016/2017. Wiele ciepłych słów popłynęło w stronę najmłodszych uczniów, pierwszoklasistów, dla których był to pierwsze spotkanie z życiem szkolnym.

      Uroczystą inaugurację roku szkolnego ubarwił występ przygotowany przez klasę V pod kierunkiem wychowawczyni Renaty Elżbieciak. Zawierał on nawiązania wakacyjne, humorystyczne, ale nie tylko. Pierwszy dzień września to też dzień ważny z punktu widzenia historii Polski. Uczniowie w swoim występie przypomnieli koleje losów Polaków podczas II wojny światowej. W skupieniu, wierszami K. K. Baczyńskiego, A. Asnyka pokazali trudną sytuację narodu polskiego w tamtym czasie.

      Wreszcie zabrzmiał pierwszy dzwonek, rok szkolny się rozpoczął. Wszystkim uczniom, pracownikom szkoły życzymy tylko pięknych dni, świetnych wyników i które będą dawały wiele radości i satysfakcji.

    

Zobacz zdjęcia z uroczystości!