Jasełka

Ogromny sukces osiągnęła Julia Wicher w tegorocznej edycji indywidualnych biegów przełajowych. W kategorii klas V nie miała sobie równych, pewnie wygrywając finał wojewódzki, który odbył się 7 października 2015 r.

Zawody powiatowe odbyły się tydzień wcześniej na stadionie Skawy w Wadowicach. Julka pewnie zwyciężyła i w roli faworytki wybrała się do Nowego Targu aby obronić tytuł mistrzyni województwa Małopolskiego, który zdobyła rok wcześniej.

Nie zawiodła! Pewnie pokonała swoje rywalki wbiegając za metę ze zdecydowaną przewagą. Należy zaznaczyć, że w finale wojewódzkim startują najlepsze zawodniczki z 22 powiatów Małopolski. Są to największe zawody tej rangi dla szkół podstawowych. A przypomnijmy, że we wrześniu Julka wygrała prestiżowe zawody "Bieg Powsinogi" w swojej kategorii.

Gratulacje dla Julki i trzymamy kciuki aby jej talent rozwijał się prawidłowo a sukcesy osiągane w wieku szkolnym przerodziły się z czasem w sukcesy w wyższych kategoriach wiekowych!