Odblaskowa szkoła       Jest nam miło poinformować, że w ramach akcji "Odblaskowa szkoła" uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do zaprzyjaźnionych szkół z Łękawicy i Brodów. Podczas spotkania z uczniami nasi zawodnicy startujący w zawodach BRD (Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego) zaprezentowali pokaz bezpiecznej jady po rowerowym torze przeszkód. Było się czym pochwalić. Nasi uczniowie to przecież V drużyna Mistrzostw Europy z roku 2012. Oprócz pokazów zaprezentowaliśmy także liczne puchary zdobyte w ostatnich latach a także tabla ze zdjęciami z poszczególnych zawodów.

       Zaprezentowany poziom naszych zawodników, a także puchary i zdjęcia zrobiły ogromne wrażenie uczniach. Przy tej okazji mówiliśmy o swoich osiągnięciach w poprzednich edycjach "Odblaskowej szkoły", w jaki sposób u nas promujemy tę szlachetną akcję.

       Zaproszenie do szkół w Brodach i Łękawicy to dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Cieszymy się, że nasze sukcesy są zauważane i doceniane. A my dzięki takim wyjazdom zdobywamy kolejne doświadczenia, spotykamy ciekawych ludzi i dalej bawimy się w BRD.

    

Wkrótce zdjęcia z uroczystości!