Dzień Babci i Dziadka       Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją naszej szkoły. Gospodarzami imprezy są uczniowie klas I-III, pomagają im w tym przedsięwzięciu rodzice oraz wychowawcy klas.

       W tym roku ta miła uroczystość odbyła się 21 stycznia. Aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków przybyło blisko 200 babć i dziadków. Zebranych seniorów i wszystkich gości serdecznie powitał pan dyrektor szkoły mgr Jan Gębala, składając serdeczne życzenia. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Były deklamowane wierszyki, piosenki oraz tańce. Warto zaznaczyć, iż każdy z uczniów klas młodszych wziął czynny udział w przedstawieniu.

       Na koniec spotkania dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości… Jedna z sentencji głosi: "Serce jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiaruje" (Gustaw Flaubert). Dlatego też dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

    

Zobacz zdjęcia z uroczystości!