Zakończenie roku szkolnego 2010/2011       Rok szkolny 2012/2013 to już historia! Ostatnim jego akcentem była msza święta odprawiona w kościele parafialnym oraz uroczyste zakończenie i odebranie świadectw. Uroczysty apel z tej okazji przygotowali uczniowie klasy VIa i VIb przy pomocy swoich wychowawczyń - pani Małgorzaty Porębskiej i pani Doroty Wróbel. To już ostatni ich występ w murach tej szkoły. Od września rozpoczną kolejny etap swojej edukacji już nie w naszej szkole ale w zakrzowskim gimnazjum. Do szkoły w roku szkolnym 2012/2013 uczęszczało 166 uczniów. Wszyscy uzyskali promocję. Nikt nie uległ poważniejszemu wypadkowi. 29 uczniów - rocznik 2000 ukończyło szkołę podstawową (2 z nich z wyróżnieniem). Aby dostąpić tego zaszczytu należy mieć średnią ocen co najmniej 4,75 oraz minimum bardzo dobrą ocenę z zachowania.
Najlepsza 2 absolwentów to:
1. Rafał Gębala (VIb) - 5,2
2. Anita Łabędź (VIb) - 5,1
       W klasach 4-tych i 5-tych na 58 uczniów 15 tj. 24% otrzymało promocję z wyróżnieniem. Są to następujący uczniowie:
Klasa IVa:
1. Filip Gnojek - 5,1
2. dawid Zapalski - 5,0
3. Magdalena Leja - 4,9
4. Kinga Kawa - 4,8
5. Dawid Zagól - 4,8
6. Aleksandra Pindel - 4,8


Klasa IVb:
1. Zuzanna Łazorko - 5,3
2. Paulina Pitoń - 5,1
3. Anna Radwan - 5,0
4. Emilia Goryl - 4,9
5. Weronika Kozik - 4,9
6. Wiktoria Nowak - 4,8


Klasa V:
1. Aniela Zawiła - 5,3
2. Patryk Pióro - 5,1
3. Patrycja Machaj - 5,1

Fragment przemówienia pana dyrektora na zakończenie roku szkolnego:

      "…Na zewnątrz odnieśliśmy szereg wartościowych sukcesów. Jest wśród nas V drużyna Europejskiego Turnieju Edukacji Drogowej. Są to następujący uczniowie: Joanna Gnojek, Aniela Zawiła, Piotr Haranek i Kacper Bartkowski. Wspomniana grupa we wrześniu przeżyła swoją przygodę życia. Niewiele bowiem osób dostępuje zaszczytu reprezentowania kraju w zawodach rangi europejskiej. Dodam jeszcze, iż zdobyte przez nich V miejsce, jest najwyższym osiągniętym przez polskie drużyny w 27-letniej historii startów w Mistrzostwach Europy. Trochę w zmienionym składzie (Asia Gnojek, Aniela Zawiła, Piotr Haranek, oraz Patryk Pióro i Marcin Wadowski jako rezerwowi) zajęliśmy II miejsce w finale wojewódzkim Turnieju BRD w Myślenicach oraz III w Ogólnopolskiej Lidze Mistrzów BRD.

      Jest wśród nas także laureat konkursu tematycznego - Rafał Gębala (konkurs historyczny - Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego). Na sesji Rady Gminy w Stryszowie w dniu 21 czerwca nasi laureaci Rafał Gębala, Aniela Zawiła, Joanna Gnojek, Kacper Bartkowski i Piotr Haranek otrzymali dyplomy uznania za promocję gminy, a Piotr Haranek także nagrodę pieniężną.

      Bardzo cieszą nas wyniki Ogólnopolskiego Sprawdzianu dla uczniów klas VI i Ogólnopolskiego Badania Umiejętności Trzecioklasistów. Szóstoklasiści w 9-stopniowej skali staninowej osiągnęli stanin 8. Średnia szkoły to 28,4 pkt, gdzie średnia gminy wynosi 25,6 pkt., powiatu 25,2 pkt., a województwa 25,1 pkt. …" Zobacz zdjęcia z uroczystości!