Inauguracja roku szkolnego 2012/2013


       W tym roku wakacje trwały dwa dni dłużej. A to z tego powodu, iż pierwszy września przypadał w sobotę. I tak już na samym początku roku szkolnego całą społeczność szkolną spotkała miła niespodzianka w postaci dwóch wolnych dni:)
       Uroczysta inauguracja roku szkolnego odbyła się 3 września w poniedziałek. Apel z tej okazji przygotowali uczniowie klasy V pod przewodnictwem swojej wychowawczyni pani mgr Anny Zawiły. I tak mieliśmy okazję myślami wrócić do beztroskich chwil podczas wakacji. I oczywiście pocieszać się tym, że kolejne już za rok... Nie mogło zabraknąć oczywiście nawiązań do bolesnego 1 września 1939 roku. Jakież odmienne nastroje towarzyszyły ówczesnym dzieciom, które zamiast pójść do szkoły, musiały zderzyć się z grozą wojny. Na szczęście dla naszego pokolenia to już tylko historia.
       Nowy roku szkolny to czas powitań. Serdecznie witamy w naszej szkolnej braci uczniów klasy pierwszej i życzymy im samych piątek i szóstek. Równie miło witamy w naszej szkolnej społeczności ks. Marcina Sędziki, nowego wikariusza i katechetę w naszej parafii.

    

Zobacz zdjęcia z uroczystości!