"Dzień Matki"       Piękną tradycją naszej szkoły stały się spotkania środowiskowe z okazji Dnia Matki. Tego dnia uczniowie naszej szkoły spotykają się ze swoimi mamami w szkole aby wspólnie cieszyć się ich świętem. Są to niezwykle sympatyczne i często wzruszające spotkania. Dzieciaki wcześniej przygotowują przedstawienie, które później prezentują przed mamami. W tym roku uczniowie wystawili znaną sztukę pt. "Kopciuszek". Swoją grą aktorską, piękną scenografią i ogromnym zaangażowaniem wprowadzili w zachwyt zaproszonych gości. Wielkie słowa uznania należą się nie tylko małym aktorom ale także pani Renacie Elżbieciak, która odpowiadała za przygotowanie inscenizacji.

       W drugiej części spotkania wszyscy zebrani przenieśli się ze świetlicy szkolnej na salę gimnastyczną gdzie byliśmy świadkami wyjątkowego przedstawienia - sztuka magii - w wykonaniu chorwackiej grupy. Zaprezentowane sztuczki wprawiały w osłupienie, zadziwiały i sprawiały, że ręce same składały się do oklasków. I tak w miłej atmosferze, bawili się wspólnie uczniowie, ich mamy oraz nauczyciele.

       Oczywiście spotkanie nie mogłoby się odbyć bez dużego zaangażowania pań z rady rodziców. To właśnie rada rodziców ufundowała słodki poczęstunek dla naszych szanownych mam.

    

Galeria zdjęć!