Dzień Babci i Dziadka       Na ten dzień wszyscy od dawna czekają z niecierpliwością. Dziadkowie i babcie - bo przecież to ich święto, wnuczęta - my móc zaprosić swoich dziadków i babcie do swojej szkoły i tam wspólnie z nimi świętować. Obchody Dnia Babci i Dziadka w naszej szkole to wyjątkowe spotkanie. To spotkanie, w którym biorą udział 3 pokolenia. Dziadkowie i babcie - rzecz naturalna bo to oni są w tym dniu najważniejsi, wnuczęta - odświętnie ubrani, z kwiatami, laurkami oraz rodzice, którzy przygotowują całe przedsięwzięcie.

       Podobnie było w tym roku szkolnym. Szkolna świetlica wręcz pękała w szwach! Już od samego rana dało się wyczuć w szkole podniosły nastrój. Świetlica została pięknie przystrojona, trwały ostatnie próby przed popołudniowymi występami. Wreszcie nadeszła długo oczekiwana chwila, kiedy to uczniowie mogli zaprezentować się swoim dziadkom i babciom. Seniorzy przy ciastku i kawie mieli okazję spotkać się z innymi rówieśnikami, porozmawiać, nacieszyć się wnukami.

       Nad sprawami organizacyjnymi i przebiegiem uroczystości czuwała Rada Rodziców, która ufundowała pyszne ciasto, kawę, herbatę, oraz wybrani rodzice uczniów z klas I-III, którzy pięknie przygotowali poczęstunek.

    

Zobacz zdjęcia z uroczystości!