Piłka ręczna       Nasza szkoła zawsze odnosiła duże sukcesy w rozgrywkach piłki ręcznej. Zawsze jednak były jednak one udziałem dziewcząt. W tym roku dużo radości sprawili nam piłkarze ręczni, którzy po raz pierwszy w historii naszej szkoły zostali mistrzami powiatu wadowickiego. W nagrodę reprezentowali nasz powiat w zawodach rejonowych w Chrzanowie. Tam spotkali się z mistrzami powiatów: olkuskiego, chrzanowskiego i oświęcimskiego.

      Na turnieju w Chrzanowie nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze docierając do finału, pokonując po drodze drużyny z Olkusza i Oświęcimia. W finale niestety ulegli gospodarzom turnieju. Pomimo tego, iż do przerwy na tablicy wyników widniał remis, a w drugiej części często prowadziliśmy jedną bramką, ulegliśmy dwoma bramkami drużynie z Chrzanowa, zeszłorocznym mistrzom województwa. Pomimo porażki nasi chłopcy pozostawili po sobie miłe wrażenie. Zdobyli cenne doświadczenie, mieli okazję zagrać na hali na której odbywaj się zawody ligowe piłkarzy ręcznych.

      Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Mateusz Oleksy - kapitan, Jakub Klimowski - bramkarz, Dominik Krystian, Szymon Chrapek, Michał Mamcarczyk, Patryk Kiepura, Piotr Burdek, Karol Rak, Michał Pindel, Filip Pająk

    

Zobacz zdjęcia z uroczystości!