"Dzień Matki"       To co dobre należy promować i powielać. Dlatego tez po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zaprosili swoje mamy do świetlicy szkolnej aby tam wspólnie świętować Dzień Matki. Szkolne mury pękały niemalże w szwach! Tego dnia nie mogło zabraknąć żadnej z mam. Dzieci z kolei spisały się na medal. Uczniowie klasy VIa pod kierunkiem pani mgr Renaty Elżbieciak przygotowały piękne przedstawienie zatytułowane "Księżniczka na ziarnku grochu". Ujawniły się przy tej okazji aktorskie talenty naszych uczniów. Nie mogło oczywiście zabraknąć śpiewu oraz kwiatów dla mam.

       Na zakończenie uroczystości pan dyrektor mgr Jan Gębala wyróżnił i podziękował panią zaangażowanym w pracę w radzie rodziców. Była ku temu wyjątkowa okazja. Spotkanie z okazji Dnia Matki to jedyny taki moment w ciągu roku szkolnego kiedy w jednym miejscu w szkole spotykają się wszyscy uczniowie wraz z mamami. Tak więc na forum całej społeczności szkolnej pamiątkowe statuetki odebrały następujące panie:

       Tradycyjnie spotkanie zostało przygotowane przez radę rodziców. Dzięki zaangażowaniu pań z rady mamy zostały ugoszczone kawą i słodkim ciastem. Dziękujemy bardzo!

    

Galeria zdjęć!