Dzień Babci i Dziadka       20 stycznia uczniowie klas I-III naszej szkoły zaprosili swoje babcie i dziadków do szkoły aby podziękować im za ich obecność, miłość, wsparcie, za to po prostu że są!

       Babcia i Dziadek odgrywają w życiu każdego z nas bardzo ważną rolę. Często wiążemy z nimi najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jako nestorzy rodu przekazują nam rodzinne historie, tradycje oraz doświadczenie. Wiemy, że zawsze możemy liczyć na ich wsparcie i dobre słowo. Przestrzegają nas przed złem, służą dobrą radą jednocześnie pomagając w rozwiązywaniu wszelkich problemów.

       Spotkania "babcine i dziadkowe" weszły już na stałe w kalendarz imprez naszej szkoły. Co roku wnuczęta wraz ze swoimi dziadkami spotykają się w murach strońskiej szkoły. Dzieciaki prezentują wcześniej przygotowane inscenizacje, dziadkowie i babcie przy ciastku i kawie mają okazję spotkać się z innymi rówieśnikami, porozmawiać, nacieszyć się wnukami.

       Nie inaczej było w tym roku. Po częściach artystycznych wnuczęta w dowód swej miłości i pamięci wręczyły babciom i dziadkom przygotowane upominki.

       Nad sprawami organizacyjnymi i przebiegiem uroczystości czuwała Rada Rodziców, która ufundowała pyszne ciasto, kawę, herbatę, oraz wybrani rodzice uczniów z klas I-III, którzy pięknie przygotowali poczęstunek.

       Babcie i dziadkowie po raz kolejny nie zawiedli swoich najdroższych wnucząt. Ugościliśmy 150 babć i dziadków, którzy wraz z uśmiechem na ustach i często łezką w oku opuszczali mury naszej szkoły.

    

Zobacz zdjęcia z uroczystości!