Dzien Babci i Dziadka


       Dnia 22 stycznia 2009 roku w świetlicy naszej szkoły odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 15. Najpierw pan dyrektor mgr Jan Gębala serdecznie powitał wszystkich zgromadzonych gości. Następnie uczniowie klas I-III zaprezentowali przygotowane wraz z wychowawczyniami części artystyczne, w których poprzez wiersze i piosenki zapewnili swoje babcie i dziadków o tym jak mocno ich kochają i jak wiele dziadkowie znaczą dla wnucząt. Kolejnym miłym wydarzeniem, specjalnie dla zgromadzonych seniorów były "Jasełka" przygotowane przez uczniów z klas starszych wraz z księdzem Jarosławem Warzechą. Spotkanie to połączone zostało ze wspólnym kolędowaniem przy akompaniamencie naszego wikarego.
       Po częściach artystycznych wnuczęta w dowód swej miłości i pamięci wręczyły babciom i dziadkom przygotowane upominki.
       Nad sprawami organizacyjnymi i przebiegiem uroczystości czuwała Rada Rodziców, która ufundowała pyszne ciasto, kawę, herbatę, oraz wybrani rodzice uczniów z klas I-III, którzy pięknie przygotowali poczęstunek.
       Babcie i dziadkowie po raz kolejny nie zawiedli swoich najdroższych wnucząt. Ugościliśmy 150 babć i dziadków, którzy wraz z uśmiechem na ustach i radością w oczach około godziny 17 opuszczali mury naszej szkoły.

    

Zobacz zdjęcia z uroczystości!