Dzień Babci i Dziadka       22 stycznia w Szkole Podstawowej w Stroniu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Świetlica szkolna, w której zgromadzili się zaproszeni goście zamieniła się w przytulną kawiarenkę, gdzie unosił się zapach domowego ciasta oraz kawy i herbaty. Tak właśnie dzieci klas I - III przywitały swoich najukochańszych dziadków i babcie.

       Uroczystość rozpoczęła się programem artystycznym. Dzieci z klas I-III wraz z wychowawczyniami przygotowały z okazji tego dnia przedstawienia dedykowane babciom i dziadkom.

       Po części artystycznej ukochane wnuczęta w dowód pamięci i miłości wręczyły swoim babciom i dziadkom pięknie wykonane prezenty. W tym dniu wszystkie buzie były rozpromienione i radosne, począwszy od najmłodszych, a kończąc na najstarszych. Babcie i dziadkowie z dumą opuszczali mury szkolne, umawiając się na kolejne spotkanie już za rok...

       Nad sprawną organizacją i przebiegiem uroczystości czuwali przedstawiciele rodziców z poszczególnych klas, zaś Rada Rodziców ufundowała dla wszystkich zebranych słodki poczęstunek.

    

Galeria zdjęć!